Atribuită Cumpărare directă

Concentratie: 0,3mg/ml; Forma: SOL. INJ.; Ambalaj: Cutie x 5 fiole x 5 ml; Poducator: TERAPIA SA - ROMANIA.

Număr anunț
DA26151401
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33642200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,75 RON
Valoare atribuită
238,75 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,75 RON

din 238,75 RON estimat