Atribuită Cumpărare directă

Articole uf pentru Centrul Pinocchio: - botosi albastri uf - 2000 buc; - halat uf, material TNT, alb/albastru, dimensiuni; 120x140 cm, densitate 25 g Cu transportul inclus in pretul produselor Sef centru: Gutu Adriana – Tel.: 0768 990 637

Număr anunț
DA26138604
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
33680000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870 RON
Valoare atribuită
1.870 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870 RON

din 1.870 RON estimat