Atribuită
Cumpărare directă
11144521 - BATERIE CADA PORTO - 5 BUCATI 11126439 - Set furtun+para dus - 10 BUCATI 10807058 - Baterie lavoar pipa scurta Ferro Elba Bel 2, stativa, cartus ceramic 40 mm, crom - 5 BUCATI 10805993 - Sifon flexibil 32 - 40 x 5/4 inch - 10 BUCATI 10807586 - Robinet colt sfera Z1212KF 1/2 inchX 1/2 inch filtru - 10 BUCATI 11115296 - Niplu alama 1/2" - 6 BUCATI 11115298 - Cot alama MF 1/2" - 6 BUCATI 11102635 - Robinet Flotor - 5 BUCATI 11111058 - Tub scurgere flexibil - 5 BUCATI 10805791 - Racord apa flexibil 1/2 inch x 1/2 inch Fi-FI 40 cm - 10 BUCATI
- Număr anunț
- DA26166776
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.577,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.577,40 RON
- Data publicării
- 19.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.