Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile APN Cozia, proiect MySMIS 133327

Număr anunț
DA26133710
Autoritate contractantă
R.N.P. Administratia Parcului National Cozia R.A. (CUI 25631538)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
30197644-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
662,77 RON
Valoare atribuită
662,77 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

662,77 RON

din 662,77 RON estimat