Atribuită Cumpărare directă

Manualul TTCT 1 x 654.40 lei/buc Caiet de testare verbal A pentru TTCT 85 x 16.35 lei/buc Caiet de testare verbal B pentru TTCT 85 x 16.35 lei/buc Foaie de scorare a formularelor verbale pentru TTCT 170 x 2.60 lei/buc Caiet de testare figural A pentru TTCT 85 x 16.35 lei/buc Caiet de testare figural B pentru TTCT 85 x x 16.35 lei/buc Foi de scorare a formularelor figurale pentru TTCT (set) 170 x 16.35 lei/buc

Număr anunț
DA26144295
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.547,90 RON
Valoare atribuită
7.547,90 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
15.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.547,90 RON

din 7.547,90 RON estimat