Atribuită
Cumpărare directă
CRP (Met. cantitativa) compatibil cu aparatul konelab30i -1x3ml; 1x20ml; 1x60ml - 2 kit-uri ACRYLIC MULTICELL CUVETTES (12 CELULE) COMPATIBIL CU APARATUL KONELAB30I, AMBALATE 25 DE CUVETE DE CATE 12 CELULE - KIT 1 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI
- Număr anunț
- DA26135723
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.621,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.621,20 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.