Atribuită Cumpărare directă

lucrari de instalat gard

Număr anunț
DA26141891
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV- CLUB SPORTIV SCOLAR SATU MARE (CUI 25222517)
Furnizor / câștigător
ERNAULT GENERAL SRL (CUI 5930292)
Cod CPV
45340000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.670 RON
Valoare atribuită
98.670 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.670 RON

din 98.670 RON estimat