Atribuită Cumpărare directă

cap trimmy T45M12X = 2x190 -cutit 3T-300mm-1' = 2x130 -panza 225mm-22T-1' = 2x120 -fir naylon 3,0mmx169m = 2x160

Număr anunț
DA26148481
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,42 RON
Valoare atribuită
1.008,42 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,42 RON

din 1.008,42 RON estimat