Atribuită
Cumpărare directă
Confectionare si montare tamplarie PVC Usa intrare deschidere exterioara cu balamale 3 D si borasca multipunct Culoare (exUint) Alb Geam 1. Panel alb 24mm 2. GT 24mm, Float4 + Float4 Cercevea usa 116mm, desch. ext. Prag aluminiu usa 62x20 Suprafata 3.04 m2
- Număr anunț
- DA26173325
- Autoritate contractantă
- Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
- Furnizor / câștigător
- AGROSEM SRL (CUI 6541390)
- Cod CPV
- 45421130-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.500,39 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.