Atribuită Cumpărare directă

1. Plastilina pentru sigilii = 2 kg kg 2 65,00 2. Sarma pentru sigilat rasucita = 20 kg kg 20 72,00 3. Cherestea(scandura) rasinoase, dimensiuni 400*10*2,5 = 2 mc mc 2 955,00 4. Cuie 7 mm = 5 kg kg 5 6,00 5. Cuie 10 mm = 5 kg kg 5 6,00 6. Banda izolatoare tip electrician 18 mm*20 mm = 30 buc buc 30 1,50 7. Banda adeziva pentru izolatii 48 mm * 25 mm = 4 buc buc 4 19,50 8. Tabla galvanizata grosime 0,4 mm = 220 mp mp 200 16,50 9. Disc debitare metal 230*2.0*2,2 mm = 12 buc buc 12 6,50 10. Rola panza abraziva pentru lemn/metal, granulatie 100, rola 5m *100 mm = 6 buc buc 6 8,50 11. Platbanda otel 40 x 4 mm ZN = 100 kg kg 100 6,24 12. Tarusi teava zincata/ electrod impamantare zinc 1,5 m = 40 buc buc 40 29,00 13. Vopsea alchidica, culoare galbena = 7 kg kg 7 10,50 14. Vopsea alchidica, culoare maro = 7 kg kg 7 10,50 15. Vopsea alchidica, culoare alba = 7 kg kg 7 10,50 16. Vopsea alchidica, culoare rosie = 7 kg kg 7 12,50 17. Disc de tuns iarba pentru motocositoare Husqvarna 535 = 3 buc buc 3 135,00 18. Cutit de defrisat in stea pentru motocositoare Husqvarna 535 = 3 buc buc 3 110,00 19. Fir nylon 2,5 mm pentru motocositoare Husqvarna 535 = 800 ml ml 800 0,55 20. Covor PVC eterogen pentru traffic intens, culoare gri, grosime 2,5-3 mm = 200 mp CLASA 33 mp 200 37,50

Număr anunț
DA26146359
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.859 RON
Valoare atribuită
17.859 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.859 RON

din 17.859 RON estimat