Atribuită
Cumpărare directă
1) Servetele pliate albe 10 cutii( 200 pachete) -3.45 lei 2) Solutie geam 5L 2 bid -10.50 lei 3) Alcool sanitar 500ml 30 buc -4.95 lei 4) Pahare uf 200 ml 100/set 30 set -2.95 lei 5) Solutie desfundat tevi 3 buc -13.65 lei 6) Hartie igienica 3 str 15 set -5.90 lei
- Număr anunț
- DA26148850
- Autoritate contractantă
- Teatrul Mic (CUI 4267036)
- Furnizor / câștigător
- TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.077,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.077,45 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.