Atribuită
Cumpărare directă
1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 5 5.41 27.06 5.14 2 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 5 15.90 79.50 15.10 3 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 4 15.90 63.60 12.08 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 4 15.90 63.60 12.08 5 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 2 34.24 68.49 13.01
- Număr anunț
- DA26159311
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BOLDUR (CUI 29135227)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,24 RON
- Valoare atribuită
- 302,24 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.