Atribuită Cumpărare directă

mititei 18x16.5, bacon 8x22, coaste afumate 7x17.8, cabanos 14x21.7, salam de porc 14x19.5, muschi file 7x26, pastrama 8x25, kaizer 8x26.3, carnati taranesti 6x21.5

Număr anunț
DA26140142
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.895,80 RON
Valoare atribuită
1.895,80 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.895,80 RON

din 1.895,80 RON estimat