Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare impotriva pierderilor cauzate de incendiu, furt și alte incidente în mod normal asigurabile, cu o periaoda de valabilitate de 12 luni de la data emiterii, pentru autoturismele achiziționate în cadrul proiesctului ”Creșterea integrității în cadrul Agenției Naționale de Administrare Fiscală prin cooperare instituțională și consolidarea capacității, conform anexelor.

Număr anunț
DA26161462
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat