Atribuită Cumpărare directă

Se vor presta servicii de consultanta în achiziții în vederea realizării documentației de atribuire și derulării achiziției având ca obiect: Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru realizarea investiției ”Reabilitare drumuri locale în sat Brăești, comuna Stolniceni Prăjescu, județul Iași”

Număr anunț
DA26144159
Autoritate contractantă
Comuna Stolniceni Prajescu Iasi (CUI 4541394)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat