Atribuită
Cumpărare directă
6033101 PLASA GRUNMAN 1X25M (1,2X19X19) PVC 1 ROL 208,87 6008577 SINA TAVAN BM2 210 6 BUC 19,32 1024541 DISC DEBITARE METAL SEDA 125X1 10 BUC 2,53 1027783 DISC CU VIDIA PT LEMN 125MM LT08762 1 BUC 13,44 7007320 DISC DEBITAT 230x2x22.2 11A30Q4B471TRS 1 BUC 7,18 7037941 CAP TAIERE CU FIR CG22EAS/PTG03A/B791106 1 BUC 42,88 1029066 SURUB DIN7504N 3.5x16 39600b35016f2 1 PUN 3,46 7017709 SNUR MOTOCOASE PROFIL CERC NHR24081 1 BUC 34,02 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 20,17 5008264 CASABELLA RAL 8001 VOC 2,5L-ocru 1 BUC 42,73 1020851 DIBLU NYLON+SURUB 8x100 1pg=25 buc 1144 1 BUC 0,56 1020798 DIBLU NYLON+SURUB 6x80 1pg=50 buc 01141 1 BUC 0,37 1009695 VINCLU DE IMBINARE 40x60x25 103300 300 9 BUC 1,82
- Număr anunț
- DA26149645
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „ILARION FELEA” ARAD (CUI 28300458)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 531,30 RON
- Valoare atribuită
- 531,30 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.