Atribuită
Cumpărare directă
Capac toaleta cu buton - 135 utilizari fara capac Capacele de toaletă Sanito Distribution reprezintă soluția ideală pentru igienizarea rapidă și eficientă a toaletelor. Prin acționarea senzorului sau a butonului, sistemul rulează folia igienică atât cât să îmbrace întreaga suprafață a colacului. Folia utilizată este distrusă prin tăiere pentru a nu fi reutilizată. Beneficii: - previne raspandirea germenilor - imbunatateste aspectul toaletelor - scade costul de mentenanta Material: - Capac toaleta - ABS reciclabil - Folie Igienica HDPE Reciclabil Mecanism: • Este pus in functiune de un buton din otel inoxidabil, care poate fi folosit de mai mult de 200.000 ori Microcomputer si indicator luminos: - semnal de avertizare luminos - daca rola nu este instalata corespunzator, lumina ramane aprinsa tot timpul - lumina va clipi intermitent cand bateria este descarcata Incarcare: - baterie reincarcabila (o baterie incarcata poate tine pana la 3000 de utilizari) - adaptor cu voltaj intrare 100V-240V si iesire: DC 6-7.5V Antentionari inlocuire rola: - o lumina rosie se va aprinde cand raman 1-2m de folie disponibili. - Instalare: • distanta verticala: 450-480mm (De la mijloc intre cele 2 gauri de instalare, pana la mijlocul frontal al vasului de toaleta) • distanta orizontala: 80-210mm (distanta intre cele 2 gauri de instalare) Alte functii: - Avertizare prin LED - Protectie pentru supraumplere - Interval restartare: 6 secunde - Auto inlocuire a rolelor - A
- Număr anunț
- DA26158750
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 42943710-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.183,75 RON
- Valoare atribuită
- 6.183,75 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.