Atribuită Cumpărare directă

calciu furajer - 120 kg, ulei vegetal - 30 litri, concentrat intensiv gaini - 1000 kg

Număr anunț
DA26157179
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
ALBATROS GOLD SRL (CUI 15079348)
Cod CPV
15712000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.062 RON
Valoare atribuită
3.062 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.062 RON

din 3.062 RON estimat