Atribuită Cumpărare directă

PACHET FURNITURI DE BIROU CONTINE AGRAFE 28MM-5 CUT CU 0.59/ACE GAMALIE 20 GR -5 CUT CU 0.35/CAPSE 24/6-10 CUT CU 0.59/ CREION CORECTOR PELIKAN-5 BUC CU 4.16FILE PROTECTIE 100/SET-5 SETURI-CU 5.28/DOSAR PLASTIC CU SINA -500 BUC CU 0.35/TEXT MARKER SCHNEIDER 4 CUL/SET-1 SETURI CU 7.27/PIX PENSAN-20 BUC CU 0.61/CUTIE ARHIVARE-25 BUC CU 1.98/BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ 75 MM-23 BUC CU 4.52/PLIC C5-100 BUC CU 0.06/ADEZIV HERLITZ 36 GR -3 BUC CU 3.76

Număr anunț
DA26165904
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421,44 RON
Valoare atribuită
421,44 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

421,44 RON

din 421,44 RON estimat