Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Monitor 24" Stick USB Kit Tastatura mouse wireless Monitor Lenovo ThinkVision S24e-10 cod 61CAKAT1EU 1 buc x 438 lei Kit tastatura si mouse wireless culoare gri ASUS W5000 7 buc x 150 lei USB Flash Drive ADATA 32Gb, C008, USB2.0, alb+albastru 9 buc x 24 lei USB Flash Drive ADATA 64Gb, C906, USB2.0, Negru 4 buc x 27 lei USB Flash Drive Kingston 128 GB DataTraveler DT100G3, USB 3.0, black 2 buc x 82 lei
- Număr anunț
- DA26137527
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- CAPA TECH S.R.L. (CUI 16047484)
- Cod CPV
- 33195100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.976 RON
- Valoare atribuită
- 1.976 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.