Atribuită Cumpărare directă

1 Prima mea carte de colorat pentru copii de 2-3 ani de Diana Rotaru (2013) [Editura Teora] (362243) 1 Decebal. Nuvela istorica de Ioan Pop Florantin (2020) [Editura Saeculum] (385085) 1 Strainul de Albert Camus (2018) [Editura Polirom] (307849) 1 Harun si Marea de Povesti de Salman Rushdie (2019) [Editura Polirom] (362577) 1 Anne de la Green Gables, vol. 1 de LUCY MAUD MONTGOMERY (2018) [Editura Aramis] (310690) 1 55 de povesti cu aventuri (2017) [Editura Aramis] (304323) 1 Cartea copiilor isteti - Oliver Twist de Charles Dickens (2016) [Editura Aramis] (285970) 1 Cele doua imparatii. Povestiri despre vocile fericirii de Mariana Mangiulea Jatop, Katia Antonova (2019) [Editura Aramis] (375605) 1 Anne de la Green Gables, vol. 2 de LUCY MAUD MONTGOMERY (2018) [Editura Aramis] (310689) 1 Sub semnul Globului Magic. Inceputul aventurii de Stefan Gemmel, Mara Wagner (2020) [Editura Aramis] (381554) 1 Regatul lui Kensuke de Michael Morpurgo (2017) [Editura Nemira] (297900) 1 Aventurile lui Sherlock Holmes de Arthur Conan Doyle (2019) [Editura Regis] (362641) 1 Pagini alese Mihai Eminescu ( Editie ilustrata ) de Mihail Eminescu (2012) [Editura Regis] (50342) 1 File din cartea naturii de Ion Agarbiceanu (2013) [Editura Gramar] (200667) 1 Letopisetul Tarii Moldovei de Grigore Ureche (2017) [Editura Gramar] (23452) 1 La tiganci de Mircea Eliade (2012) [Cartex 2000] (47913) 1 Navigand singur in jurul lumii de Joshua Slocum, Alfred Neagu (2018) [Art] (342004) 1 Pettson pleaca in excursie

Număr anunț
DA26156451
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
926,92 RON
Valoare atribuită
926,92 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

926,92 RON

din 926,92 RON estimat