Atribuită Cumpărare directă

Ochelari de protectie tip masca aerisire indirecta, cu lentile Transparente, 1pereche

Număr anunț
DA26173031
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.065 RON
Valoare atribuită
1.065 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.065 RON

din 1.065 RON estimat