Atribuită Cumpărare directă

SmartTune Solution for Standard ELANs/DRC-e 1% HNO3: 10 μg/L: Ba, Be, Ce, Co, In, Pb, Mg, Rh, U. Producator PERKIN ELMER

Număr anunț
DA26148009
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713,70 RON
Valoare atribuită
713,70 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

713,70 RON

din 713,70 RON estimat