Atribuită
Cumpărare directă
Album Marturii ale trecutului vol 1, Case cu Arhitectura traditionala din Lunca Prutului ,Album 20/22cm,, 120 pagini hirtie dublu cretat,mat DLC de 115 grame, coperte policromie carton celofanat mat de 300 gr, interior color, tiraj 500/ buc ,machetare si tehnoredactare tipografica.data de predare material 01.09.2020, data bun de tipar 10.09.2020,iar data limita pentru receptive albumului editat este de 15.09.2020.
- Număr anunț
- DA26149000
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.140 RON
- Valoare atribuită
- 11.140 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.