Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare cu mic dejun inclus la Hello Hotels in perioada 20-21.08.2020 2 camere single cu mic dejun inclus * 1 noapte * 135 Lei/ camera/ noapte = 270 Lei 6 camere duble cu mic dejun inclus * 1 noapte * 164 Lei/ camera/ noapte = 984 Lei Total: 1254 Lei (TVA si Taxa locala de promovare turistica incluse)
- Număr anunț
- DA26170460
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.194,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.194,29 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.