Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de expertiza in vederea formularii eventualelor obiectiuni la raportul de expertiza contabila intocmit dos.9303/4/2019, aflat pe rolul Jud Sect 5-contestatie la executare. Specificatii tehnice : achizitionarea serviciilor unui expert tehnic, specialitatea contabilitate conform ref de necesitate nr. MBR_DSI_14126/05.08.2020 si a e-mail nr.MBR_DSI_20027727/17.08.2020
- Număr anunț
- DA26153614
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENTA - CONSULTANT FISCAL - SABĂU LILIANA (CUI 34100616)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.