Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant lichid pentru suprafete , 5000ml .Dezinfecteaza, inalbeste si improspateaza, conceput pentru igienizarea regulata a suprafetelor lavabile. Poate fi utilizat sub forma concentrata (pentru toaleta, canale de scurgere), sau diluat (pentru pardoseli, faianta, obiecte sanitare si alte suprafete lavabile)

Număr anunț
DA26174079
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,50 RON
Valoare atribuită
112,50 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,50 RON

din 112,50 RON estimat