Atribuită Cumpărare directă

PRIGAT PORTOCALA 0,5PET, conform cu oferta, 48 buc. suc de portocale necarbogazos pentru evenimentul ”Decernare titluri si distinctii” in cadrul actiunii ”Zilele Aradului” editia 2020 in data de 21 august 2020.

Număr anunț
DA26168392
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15321100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,64 RON
Valoare atribuită
116,64 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,64 RON

din 116,64 RON estimat