Atribuită
Cumpărare directă
Diverse piese de schimb: Injector Saviem 6 buc.x47,33 lei'; Pompa Eaton (directie) - 1 buc.x475,83 lei; Bendix Saviem - 1 buc.x23,33 lei; Solenoid 24 - 1 buc.x120 lei; Coroana Saviem - 1 buc.x109,24 lei; Cap bara Saviem - 4 buc.x39,5 lei; Prezon roata Saviem - 10 buc.x13,45 le; Suport arc - 2 buc.x31,51 lei; Pompa ambreiaj Raba - 1 buc.x165 lei, conform referatului de necesitate nr. 14605/14.08.2020, al Serviciului Gospodarire Urbana
- Număr anunț
- DA26155047
- Autoritate contractantă
- ORASUL BALS (CUI 4286437)
- Furnizor / câștigător
- GRUP-NIA SRL (CUI 13469107)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.532,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.532,90 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.