Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia urmatoarelor: -Hartie xerox ,A4, alba, 80 gr mp, 500 coli top -500 topuri -Dosar din plastic cu sina -500 buc -Dosar carton cu sina --400 buc -Folie de protectie documente A4 din plastic ,50 microni, 100 bucati -60 seturi -Plic C6 ,mic ALB siliconic sau autoadeziv 114 x 162 mm -1000buc -Plic C5 A5 ,mijlociu ALB siliconic sau autoadeziv 80 g mp ,FARA FEREASTRA ,162 x 229 mm -500 buc -Banda adeziva mare, transparenta -50 buc -Post-it autoadeziv 75x75 mm, GALBEN -30 buc Creion mecanic 0.7 mm 0.7mm -10 buc Perforator din metal, capacitatea de perforare 40 coli -15 buc Capsator metal cu carcasa plastic ,100 coli cu capse 24/6 - 20buc Capse 24/6 , 1000 bucati cutie, nichelate -50 cut. Agrafe de birou nichelate 33mm ,100 bucati/ cutie -50 cut. Creion pix corector 7 ml varf metalic -20 buc Pix unica folointa , ALBASTRU -200buc Creion cu radiera -30 buc
- Număr anunț
- DA26173396
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.825,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.825,50 RON
- Data publicării
- 20.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.