Atribuită
Cumpărare directă
Detector multigaz MultiRAE Lite, Kit comunicare PC MultiRAE Lite, Senzor CO pentru detector MultiRAE Lite, Senzor SO2 pentru MultiRAE Lite, Senzor NO pentru MultiRAE Lite, Senzor NO2 pentru MultiRAE Lite, Acumulatori si incarcator pentru MultiRAE Lite, Pompa electrica aspirare MultiRAE Lite
- Număr anunț
- DA26144103
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 38431100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.726 RON
- Valoare atribuită
- 8.726 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.