Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni (L x l x h) mm 1370x620 Set compus din perna si fata de perna, pilota si fata de pilota.Materialul din care este confectionat setul este sifon, bumbac 100%,umplutura sintetica siliconizata, antialergica. Culoare: material policrom albastru cu imprimeuri

Număr anunț
DA26171657
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.487,40 RON
Valoare atribuită
1.487,40 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.487,40 RON

din 1.487,40 RON estimat