Atribuită Cumpărare directă

10 8703684 RUBIN - ETAJERA 1/2 USI SONOMA DDM 1C BUC 1,00 349,00 293,28 55,72 20 8044844 BIROU PITIC BARDOLINO 2C BUC 1,00 149,00 125,21 23,79 30 8703620 BIROU STEFAN SONOMA 1200X500X750 DDM 1C BUC 1,00 269,00 226,05 42,95 40 9501240 TRANSPORT STANDARD ZONA A AU 1,00 50,00 42,02 7,98

Număr anunț
DA26136747
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 29448887)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
686,56 RON
Valoare atribuită
686,56 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
14.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

686,56 RON

din 686,56 RON estimat