Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT PARDOSELI 5L MOV FABI BUC 15 DETARTRANT GEL 5L CONCENTRAT EXPERTTO BUC 10 DETERGENT AUTOMAT 3KG BUC 15 DETERGENT VASE 1L SANO BUC 36 DEZINFECTANT PE BAZA DE CLOR 750ML DOMESTOS BUC 35 DETERGENT LICHID PENTRU LEMN/MOBILA SI PARCHET 2L SANO BUC 20 CLOR 2L PE BAZA DE CLOR ACTIV 4,5% ACE BUC 50 ODORIZANT VAS WC SANO BON 6IN1 55GR BUC 30 SAPUN LICHID 5L GLICERINA, PH NEUTRU, NEIRITANT BUC 20 SAPUN SOLID ANTIBACTERIAN 100GR BUC 50 CREMA EMOLIENTA MAINI CU GLICERINA, AROMA DE VANILIE/PIERSICA BIOTEN BUC 20 HARTIE IGIENICA 3STR, 100% CELULOZA, 18ML BUC 500 ROLA PROSOP DERULARE CENTRALA MINI TORK 120M 10 01 30 BUC 77 SERVETELE BIROU POP-UP 100BUC 2STR CUT 200 PERIE WC CU SUPORT 48X13CM BUC 50 MATURA PVC CU PAR LUNG COADA DETASABILA BUC 30 PERIE SFERICA CU COADA TELESCOPICA 3M BUC 5 SPRAY MOBILA ANTISTATIC, CURATARE EFICIENTA, 300ML PRONTO BUC 24 MANUSI MENAJ U.F MARIMI DIFERITE DIN PLASTIC, 100BUC/PACH BUC 10 BURETE VASE CU CANELURA SI O FATA ABRAZIVA BUC 50 MANUSI MENAJ LATEX SANO SUSHI M/L PER 50 LAVETE BUMBAC 35X60CM, 190G/MP BUC 100 SOLUTIE GEAM CU PULVERIZATOR 750ML PE BAZA DE ALCOOL BUC 24 COS BIROU PENTRU HARTIE PLASTIC BUC 20 COS GUNOI CU PEDALA PENTRU COLECTARE SELECTIVA, 17L, CONTINE UN COS INTERIOR DIN PLASTIC CU MANER BUC 2 GALEATA PVC 15L CU STORCATOR RECTANGULAR BUC 10 SACI MENAJ 35L 50X60CM, REZISTENTI PANA LA 7KG 50BUC/SET ROLE 200 SACI MENAJ 120L 70X110CM, REZISTENTI PANA LA 30KG, 10BUC/SET ROLE 200 ALCOOL SANITAR 70%, AVIZ BIOCID M.SANATATII 500ML BUC 70...

Număr anunț
DA26152844
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.514,30 RON
Valoare atribuită
8.514,30 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.514,30 RON

din 8.514,30 RON estimat