Atribuită Cumpărare directă

Compartimentare grup sanitar cu usa culisanta profil aluminiu fara bariera termica 900X2285 mm; 1133X2285 mm plasa contrainsecte 2 buc

Număr anunț
DA26173413
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
AGROSEM SRL (CUI 6541390)
Cod CPV
45421130-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.905,20 RON
Valoare atribuită
3.905,20 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.905,20 RON

din 3.905,20 RON estimat