Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU SPECIALIZAT DE PAZA PENTRU OBIECTIVUL DIRECTIA ECONOMICA DIN CADRUL PRIMARIEI ORASULUI NAVODARI, 24 ORE DIN 24, IN CONFORMITATE CU PREVEDERILE LEGII 333/ 2003, PRIVIND PAZA OBIECTIVELOR, BUNURILOR, VALORILOR SI PROTECTIA PERSOANELOR, REPUBLICATA, SI IN VEDEREA MENTINERII STARII DE SIGURANTA A OBIECTIVULUI. PRESTAREA SERVICIULUI PRESUPUNE PAZA OBIECTIVULUI, A BUNURILOR SI A VALORILOR SI ASIGURAREA INTEGRITATII ACESTORA

Număr anunț
DA26174275
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
MTG SECURITY SRL (CUI 34754955)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.028 RON
Valoare atribuită
134.028 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
23.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.028 RON

din 134.028 RON estimat