Atribuită Cumpărare directă

Revizie anuala sistem climatizare Baza de tratament si Sala de mese YAMATODUET INVERTER conf comanda 1802/ 18.08.2020

Număr anunț
DA26171436
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
MULTIPLEX CLIMA COMPANY S.R.L. (CUI 22078507)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.250 RON
Valoare atribuită
13.250 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.250 RON

din 13.250 RON estimat