Atribuită Cumpărare directă

1cutiex10buc Sonda flexometalica intubatie orala/nazala, adult, diametru 6.0MM, cu balonas cu volum mare/presiune joasa, prevazuta cu marcaj radio-opac si marcaj de adancime. Ambalaj individual, steril. De unica folosinta. Impachetare/comanda minima: 10 buc/cutie ATI august

Număr anunț
DA26109548
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,48 RON
Valoare atribuită
339,48 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,48 RON

din 339,48 RON estimat