Atribuită
Cumpărare directă
Servicii prestate: Demontajul echipamentelor existente la locatia achizitorului; Inchiriere macara la locatia furnizorului si la locatia beneficiarului; Transportul, amplasarea, instalarea si punerea in functiune a instalatiilor de aprovizionare ce urmeaza a se monta, prin personalul de serviciu al Grupului Messer; Coordonarea proiectului si deplasarea personalului; Punerea in functiune a instalatiilor ofertate se va realiza in maxim 2 saptamani de la semnarea contractului; Transportul echipamentelor demontate pana la locatia furnizorului;
- Număr anunț
- DA26121574
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 45255400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.990 RON
- Valoare atribuită
- 28.990 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.