Atribuită Cumpărare directă

Servicii Asistenta tehnica din partea dirigintelui de santier pentru investitia "REABILITARE ȘI MODERNIZARE ȘCOALĂ GIMNAZIALĂ LISTEAVA” DESCRIERE: Servicii de dirigentie de santier, constand in urmarirea executiei lucrarilor, atat pentru institutii publice, cat si pentru beneficiari privati, pentru trei domenii de activitate : - constructii civile industriale si agricole (categoria de importanta B); - constructii tehnicoedilitare (apa si canalizare); - infrastructura drumuri locale

Număr anunț
DA26172039
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
FILIP D. MARIUS (CUI 39416475)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat