Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare SF+PT Pod pentru acces statie de epurare - faza PT+DE, DTAC.

Număr anunț
DA26134449
Autoritate contractantă
PRIMARIA LIPANESTI (CUI 2845060)
Furnizor / câștigător
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.000 RON
Valoare atribuită
29.000 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.000 RON

din 29.000 RON estimat