Atribuită Cumpărare directă

1. Sap, man, in spatii limit, sub 1m cu taluz vert, nespr, in pam, coez, mij, si f. coez adanc <1,5m, t, tare 20 MC 2. Demontarea/ montare elementelor pefabricate din beton armat pentru canala, placi drepte sau curbe 120 BUC 3. Desfacerea izolatiilor termice la conducte si aparate de orice fel 3,5 MC 4. Robinet trec cu ventil si mufe pentru tevi otel D=1/2 (robinet golire) 5 BUC 5. Imprastierea cu lopata a pamantului afanat strat uniform 10 - 30 cm grosime si sfaram bulg teren tare 20 MC 6. Compactare cu mai de mana a umblut executat pe strat cu udarea fiec strat de 20 cm gros t. coeziv 20 MC 7. Efectuare proba etanseitate la pres instalatie incalz centrala supr total incalz a corpurilor este peste 500mp 50 ML 8. Izol cond cu circumf peste izol sub 35cm cu salt vata sticl min tip i. p. cusute cu plasa rapit 100 ML 9. Fundatie din beton de ciment la strazi, alei si platforme carosabile inclusiv prepararea betonului 2 MC

Număr anunț
DA26168653
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL (CUI 5002258)
Furnizor / câștigător
INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
Cod CPV
45321000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.208,30 RON
Valoare atribuită
10.208,30 RON
Data publicării
20.08.2020 00:00
Data finalizării
21.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.208,30 RON

din 10.208,30 RON estimat