Atribuită Cumpărare directă

1 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 6 5.41 32.47 6.17 2 C019 Registru matricol pentru invatamantul primar(claseleI-IV)pentru 200 elevi-Coperta carton gros invelita cu imitatie piele diferite culori buc 1 21.47 21.47 4.08 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 9 15.90 143.09 27.19 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 2 15.90 31.80 6.04 5 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 10 15.90 158.99 30.21 6 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 4 34.24 136.97 26.03 7 C094a Registru unic pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 8 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 2 21.47 42.94 8.16 9 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 5 6.48 32.39 6.16 10 SS03 Registru de evidenta a serviciului pe scoala – cadre didactice - coperta imitatie piele buc. 3 21.47 64.41 12.24 11 SS09 Registru de evidenta a accesului invitatilor/vizitatorilor si a autovehiculelor in incinta unitati de invatamant-coperta carton gros invelita in imitatie de piele buc 2 21.47 42.94 8.16 12 SS31 Registru declaratii avere buc 1 20.98 20.98 3.99 13 SS32 Registru declaratii interese buc 1 20.98 20.98 3.99 14 SS44 Registru pentru procese verbale sedinte cu parintii - coper

Număr anunț
DA26115340
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ROMA (CUI 24004450)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950,39 RON
Valoare atribuită
950,39 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950,39 RON

din 950,39 RON estimat