Atribuită
Cumpărare directă
MIXER ANALOGIC BEHRINGER X1204 USB+CASE NUMAR DE REFERINTA: 7449633FLY PRET DE CATALOG: 743,67 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32342410-9 Echipament de sonorizare (Rev.2) DESCRIERE: canale: 4 mono + 2 stereo 4 preamplificatoare de microfon 2 aux send 2 stereo aux return phantom pow... mai departe 2 Increase value Decrease value 743,67 1.487,34 SET STATIVE BOXE K&M 21449 NUMAR DE REFERINTA: 358353FLY PRET DE CATALOG: 460,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 37321700-1 Trepiede pentru instrumente muzicale sau suporturi de partituri (Rev.2) DESCRIERE: Stative pentru boxe K&M 21449 2 stative pentru boxe K&M o husa de transport confectionate din alumi... mai departe 2 Increase value Decrease value 460,50 921,00 CONECTORI XLR TATA NEUTRIK NC3 MXX-B NUMAR DE REFERINTA: 182699FLY PRET DE CATALOG: 12,61 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44322000-3 Accesorii pentru cabluri (Rev.2) DESCRIERE: pini aurit mufa tata culoare neagra 10 Increase value Decrease value 12,61 126,10 CONECTORI XLR MAMA NEUTRIK NC3 FXX-B NUMAR DE REFERINTA: 182695FLY PRET DE CATALOG: 16,81 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44322000-3 Accesorii pentru cabluri (Rev.2) DESCRIERE: pini aurit mufa mama culoare neagra 10 Increase value Decrease value 16,81 168,10 CONECTORI NEUTRIK NTP3 RC-B NUMAR DE REFERINTA: 167468FLY PRET DE CATALOG: 19,33
- Număr anunț
- DA26106622
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32342410-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.060,44 RON
- Valoare atribuită
- 4.060,44 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.