Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse curatenie si dezinfectante sectie vot - alegeri locale 27.09.2020

Număr anunț
DA26104381
Autoritate contractantă
COMUNA VACARENI (CUI 15996227)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870,37 RON
Valoare atribuită
870,37 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

870,37 RON

din 870,37 RON estimat