Atribuită Cumpărare directă

- Servicii de preluare, transport si eliminare deseuri de ape uzate cu continut de subst periculoase; - Referat nr. 20079/20,11,2019; 12403/07,08,2020, LSVSA; - BUGET 20,01,04. - EFECTUAREA SERVICIILOR ÎN MAXIM 7 ZILE DE LA FINALIZAREA ACHIZIȚIEI.

Număr anunț
DA26106381
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
Furnizor / câștigător
SETCAR SA (CUI 6873861)
Cod CPV
90523000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.918 RON
Valoare atribuită
3.918 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.918 RON

din 3.918 RON estimat