Atribuită
Cumpărare directă
Scaun vizitator Rio/CN - satisface necesitatile specifice unei sali de conferinte, de asteptare etc., care impun prezenta unui numar sporit de persoane. Modelul de scaun ergonomic rio (cel mai vandut model de scaun de tip vizitator din tara) este adaptat acestor cerinte, fiind disponibile diferite accesorii cum ar fi bratele si masuta de scris mobila. cadru metalic negru, vopsit in camp electrostatic interior sezut si spatar lemn stratificat capac spatar din plastic burete spatar si sezut generos tapitarea este realizata din textil, diverse culori suprapozabil 94 buc = sezut tapitat cu material textil de culoare neagra
- Număr anunț
- DA26105043
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.606 RON
- Valoare atribuită
- 4.606 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.