Atribuită
Cumpărare directă
CMS (sistem de management al conținutului), platformă Wordpress; Grafica: Un design specific, unic si personalizat, cu un impact placut asupra vizitatorilor, care să scoată în evidenta informatia. Design responsive –adaptabil pe desktop, tableta si mobil Caracteristici generale ale platformei: Platforma funcționala și identic afișata pe browserele web Internet Explorer, Firefox, Chrome, ultimele versiuni, iar in varianta mobil pentru Safari (Apple) și Opera (Android) și adaptabila în cazul apariției unui browser nou; ETC.
- Număr anunț
- DA26110945
- Autoritate contractantă
- COMUNA TARCAU (CUI 2614430)
- Furnizor / câștigător
- TEOSZAN SOFT SRL (CUI 30479690)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.