Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie lucrari de amenajare parc in Com Vadu Crisului, jud Bihor. Atasat va transmitem listele de cantitati pe categorii de lucrari aferente lucrarii, daca sunteti deacord cu solicitarea noastra va rugam sa ne transmiteti si listele de cantitati cu preturi.
- Număr anunț
- DA26106331
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADU CRISULUI (CUI 4784180)
- Furnizor / câștigător
- BEST ROCK CONSTRUCT SRL (CUI 28384980)
- Cod CPV
- 45112710-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.433 RON
- Valoare atribuită
- 199.433 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.