Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi laborator ce contine: KA07.1 Fulgi celuloza Rotilabo ROTH, Ø6 mm, grosime 0.75 mm, 1000 buc - 1 bucata - 94.71 lei fara TVA KA09.1 Fulgi celuloza Rotilabo ROTH, Ø12 mm, grosime 0.75 mm, 1000 buc - 1 bucata - 157.52 lei fara TVA 058.01.002 Folie Parafilm M ISOLAB, 38 m*100 mm, 1 rola - 1 bucata - 111.02 lei fara TVA 094.05.002 Filtre seringa sterile ISOLAB din PTFE, dimensiune pori 0.45 μm, 50 buc - 1 bucata - 126.78 Furnizor Roth / Isolab - Germania
- Număr anunț
- DA26109458
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490,03 RON
- Valoare atribuită
- 490,03 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.